BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Slovenské Ľadové Medvede Banská Bystrica - Zvolen otvorili zimnú sezónu na Salaškách

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Zuzka Popoludnie s BB FM | 13:00 - 17:30

Slovenské Ľadové Medvede Banská Bystrica - Zvolen otvorili zimnú sezónu na Salaškách

Uverejnené október 16, 2022

Malá skupinka otužilcov sa rozrástla na približne 150 členov. Tvoria skvelú partiu priateľov a pravidelne sa ponárajú do studenej až ľadovej vody.

Antonín Moravec, bývalý vrcholový atlét Dukly Banská Bystrica, učiteľka plávania Alžbeta Pažáková, ale aj alergológ Luděk Hochmut považujú zimné plávanie a otužovanie za zdraviu prospešné. Zlepšujú si imunitu a stretávajú sa pri plávaní, aj s ostatnými členmi, pravidelne od jesene až do jari každú nedeľu už niekoľko rokov.

V reportáži Veroniky Samborskej porozprávali o histórii otužovania v našom regióne, ale aj  tom, prečo s otužovaním začali. Celý záznam nájdete v našom archíve: 

 

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.