BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Novinky

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 17:30 - 20:30
Klub BK ŠK UMB Banská Bystrica je na basketbalovej mape už desať rokov. Bystrické sovičky tento míľnik patrične oslávili a to spoločným slávnostným stretnutím na domácej palubovke v telocvični Univerzity Mateja Bela.

Andrea Ziegler je módna poradkyňa, odborníčka na farebnú typológiu, ktorá si poradí s každým šatníkom. Pre BB FM rádio v rozhovore s Martinou Comisso porozprávala viac o tom, prečo je farebná typológia taká dôležitá, čo nás rozžiari a aké farby nám škodia.

Speváčka Celeste Buckingham žije dlhé roky na Madeire, kam sa presťahovala aj za lepším psychickým zdravím. Cíti sa výborne a pravidelne lieta aj na Slovensko, kde hráva koncerty najmä so skupinou King Shaolin. A práve s nimi ju budete môcť vidieť cez leto na rôznych festivaloch.

Poznáte samých seba? Viete, na akých princípoch funguje náš mozog? 

Strana 1 z 121

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.