BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - O humore kedysi a dnes, aj o podujatí Apropo: Do štúdia BB FM rádia zavítal humorista Ján Snopko

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Dobrý deň s BB FM | 09:30 - 14:30

O humore kedysi a dnes, aj o podujatí Apropo: Do štúdia BB FM rádia zavítal humorista Ján Snopko

Uverejnené jún 02, 2022

Naše štúdio na Karlove hostilo ďalšieho vzácneho hosťa. Pri príležitosti jeho blížiacej sa talkshow v Hogo Fogo Jazz & Art Clube k nám zavítal známy humorista Ján Snopko.

Už 8. júna sa bude v obľúbenom bystrickom klube konať zábavná talkshow ešte obľúbenejšieho humoristu. Ján Snopko v nej vyspovedá dvoch zaujímavých hostí – herca Filipa Tůmu a speváka Petra Cmoríka, ktorý zopár svojich piesní publiku aj zaspieva. Samozrejme, rozhovor v BB FM rádiu nebol len o chystanom podujatí Apropo.

Naša moderátorka Zuzana Sucháň Filipková pána Snopka vyspovedala aj o tom, ako sa podľa neho zmenil humor v našich končinách, aké bolo robiť si srandu z politických špičiek v minulosti, či o tom, po kom zmysel pre humor vlastne podedil.

Viac sa dozviete v rozhovore v našom archíve:

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.