BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Leto v amfiteátri 2022: Ako bude vyzerať nielen júnový, ale aj júlový program, prezradil v BB FM rádiu premietač Ivan Školuda

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Dobrý deň s BB FM | 09:30 - 14:30

Leto v amfiteátri 2022: Ako bude vyzerať nielen júnový, ale aj júlový program, prezradil v BB FM rádiu premietač Ivan Školuda

Uverejnené jún 01, 2022

Veľa filmov, veľa koncertov a aj nejaké festivaly – tak nejak v skratke bude vyzerať leto na Banskobystrickom amfiteátri Paľa Bielika. Viac o tohtosezónnom letnom programe prezradil poslucháčom BB FM rádia premietač, pán Ivan Školuda.

Už dnes, teda 1. júna, odštartuje v banskobystrickom amfiteátri tradičné podujatie Letné kino. To odpáli najnovší kinohit Top Gun: Maverick s Tomom Cruiseom v hlavnej úlohe. Tak ako po minulé roky, aj najbližšie tri letné mesiace budú večery patriť najmä svetovej kinematografii, no na svoje si prídu aj milovníci ostatnej kultúry. „Amfik“ totiž bude hostiť aj niekoľko hudobných hviezd domácej i zahraničnej scény, mená známe i menej známe a veľa ďalšieho.

Ako bude vyzerať júnový program amfiteátra, ako ten júlový, prišiel do štúdia na Karlove porozprávať premietač, Ivan Školuda.

Viac sa dozviete z rozhovoru v našom archíve:

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.