BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - BB FM rádio spúšťa pravidelnú reláciu o spoločenských a politických témach regiónu

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

BB FM rádio spúšťa pravidelnú reláciu o spoločenských a politických témach regiónu

Uverejnené marec 24, 2021

Banskobystrické lokálne BB FM rádio, ktoré už takmer mesiac vysiela v regióne na frekvencii 94,7 MHz, postupne spestruje svoju programovú štruktúru.

Spravodajská redakcia rádia sa popri pravidelnom krátkom spravodajstve a rozšírených publicistických príspevkoch v prúdovom vysielaní, pripravuje na spustenie doplnkového rozhovorového formátu.

Relácia Na slovíčko s Karolínou Piliarovou prinesie každý týždeň diskusiu moderátorky s jedným hosťom ku vždy aktuálnej regionálnej téme.

"Chceli sme do regiónu priniesť pravidelný a dynamický formát, ktorý bude hľadať odpovede na aktuálne otázky od konkrétnych kompetentných ľudí. Takýto priestor je v regióne značne obmedzený a v princípe ho dosiaľ vytváral len verejnoprávny rozhlas trochu inou formou. S Karolínou Piliarovou sme pripravili reláciu, ktorá bude postavená na jej údernom dialógu s jedným hosťom," približuje programový riaditeľ BB FM rádia Filip Roháček.

Relácia Na slovíčko s Karolínou Piliarovou bude v premiére vysielaná vždy vo štvrtok o 13.30 h a v repríze ju BB FM rádio odvysiela vždy v nedeľu v rovnakom čase. Relácia v trvaní do 15 minút bude ale zároveň krátko po premiére dostupná vždy ako podcast aj prostredníctvom viacerých obľúbených streamovacích služieb, vrátane Spotify.

"Jednotlivé relácie sa budú venovať konkrétnej aktuálnej regionálnej téme, ku ktorej budeme pozývať hostí zo spoločenského, ale aj politického života. Keď pôjde o politické témy, jedného hosťa vždy doplní aj vyjadrenie protistrany a otázky smerované práve ku konfrontácii s názormi z opačného spektra," priblížila moderátorka programu Karolína Piliarová.

Pozvanie do prvého vydania, ktoré bude vysielané vo štvrtok, 25. marca o 13.30 h, prijala riaditeľka Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici Miriam Lapuníková. Karolína Piliarová sa jej bude pýtať na to, ako ovplyvnila chod banskobystrickej nemocnice pandémia ochorenia Covid-19 a čo to v praxi znamenalo a znamená pre jej pacientov. V premiére si budú môcť reláciu vypočuť poslucháči vo štvrtok prostredníctvom frekvencie 94,7 MHz v Banskej Bystrici a okolí, ale aj online prostredníctvom webu www.bbfm.sk či mobilnej aplikácie BB FM rádio z Google Play a App Store.

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.