BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Animátorka Soňa Jánošová: Jej práca nie je len o tvorbe zábavného programu na dovolenke

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Martin & Ema Ráno s BB FM | 06:00 - 09:30

Animátorka Soňa Jánošová: Jej práca nie je len o tvorbe zábavného programu na dovolenke

Uverejnené marec 31, 2022

V štúdiu BB FM rádia sme už vo vysielaní privítali hostí, ktorí vykonávajú rôzne zaujímavé povolania. Animátorku voľného času ale nie. Nedávno sa to zmenilo.

Soňa Jánošová sa animátorkou rozhodla stať po jednej dovolenke. Vždy chcela byť členkou mladého dynamického tímu, ktorý srší elánom a jeho hlavnou náplňou je zabávať ostatných. To sa jej napokon po pár pokusoch aj podarilo a dnes animátorov voľného času vychováva aj ona. Čo všetko jej práca obnáša, čo by mal spĺňať adept vhodný na toto povolanie a veľa ďalšieho, sa dozviete v rozhovore, ktorý v Popoludní s BB FM nedávno poskytla našej moderátorke Karolíne Piliarovej.

Záznam si môžete vypočuť v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.