BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Vynikajúci slovenský herec Juraj Kemka a jeho milá a šarmantná manželka Adriana čítali v Banskej Bystrici deťom rozprávky

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Ema Popoludnie s BB FM | 13:00 - 17:30

Vynikajúci slovenský herec Juraj Kemka a jeho milá a šarmantná manželka Adriana čítali v Banskej Bystrici deťom rozprávky

Uverejnené november 07, 2022

Verejná knižnica Mikuláša Kováča pravidelne pripravuje pre deti množstvo zaujímavých podujatí. Jedným z nich bolo aj rozprávkové čítanie. Deťom na pobočke v Sásovej nedávno prišli rozprávky prečítať manželia Kemkovci. A bolo veselo, chutne aj rozprávkovo.

Ak ste si nestihli vypočuť rozhovor s Jurajom Kemkom a jeho manželkou Adrianou, celý záznam nájdete už teraz v našom archíve. Veronika Samborská sa manželov pýtala na vzťah ku knihám, k Banskej Bystrici, k vareniu a pečeniu, ale aj k cestovaniu s deťmi.

 

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.