BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - V našom štúdiu bolo mimoriadne horúco, do BB FM rádia zavítal striptér! Čo o tomto povolaní prezradil?

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Karolína Piliarová Popoludnie s BB FM | 14:30 - 18:00

V našom štúdiu bolo mimoriadne horúco, do BB FM rádia zavítal striptér! Čo o tomto povolaní prezradil?

Uverejnené máj 10, 2022

Existuje len veľmi málo povolaní, pri ktorých sa mnohým z nás začervenajú líca. Byť striptérom (alebo striptérkou) je jedným z nich. A jeden zo zástupcov tohto povolania bol nedávno hosťom v našom štúdiu.

Tom Kave je dnes už síce striptérom na dôchodku, ako sa zvykne v tejto brandži hovoriť, no stále sa venuje organizovaniu obdobných akcií. Show HOT MEN DANCE prebehne už čoskoro aj v centre mesta pod Urpínom a práve o nej bola nedávno vo vysielaní BB FM rádia aj reč. Tom Kave – moderátor HMD a bývalý striptér – našej Karolíne v rozhovore prezradil viac nielen o pripravovanej šou, ale aj o tom, čo ho priviedlo k tejto neobvyklej profesii a že byť striptérom nie je len o tom vyzliecť sa a odísť.

 

Nehanbite sa, tento rozhovor nemusíte počúvať len po 22:00. Vypočuť si ho môžete aj v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.