BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Talentovaná Sandra Popaďáková v BB FM rádiu porozprávala nielen o výstave žiakov výtvarného odboru s názvom Čiara Farba Tvar

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Karolína Piliarová Popoludnie s BB FM | 14:30 - 18:00

Talentovaná Sandra Popaďáková v BB FM rádiu porozprávala nielen o výstave žiakov výtvarného odboru s názvom Čiara Farba Tvar

Uverejnené apríl 28, 2022

Základná umelecká škola Jána Cikkera Banská Bystrica v spolupráci s Verejnou knižnicou Mikuláša Kováča vás pozývajú na prehliadku výstavy Čiara Farba Tvar.

Talentovaná učiteľka výtvarného odboru Sandra Popaďáková nám porozprávala o talentovaných žiakoch, o svojich inšpiráciách, ale aj o prezentácii výtvarných diel nadaných detí.   

Ak ste si nestihli vypočuť rozhovor Veroniky Samborskej, neviete kam a dokedy môžete ísť na výstavu či na zápis do Základnej umeleckej školy, vypočujte si záznam z nášho archívu:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.