BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Profesionálny vojak a MMA zápasník Marek Mazúch hosťom v BB FM rádiu: Nie je to len o pobití sa

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Martin & Ema Ráno s BB FM | 06:00 - 09:30

Profesionálny vojak a MMA zápasník Marek Mazúch hosťom v BB FM rádiu: Nie je to len o pobití sa

Uverejnené marec 14, 2022

Štúdio BB FM rádia už navštívili hostia z rôznych kruhov pôsobnosti. Pozvanie k nám nedávno prijal aj profesionálny vojak a MMA zápasník v jednej osobe. Čo na seba prezradil?

 

 

Na svoj prvý neoficiálny MMA zápas išiel len s cieľom „pobiť sa“, ako so smiechom odpovedal Peťovi Magurskému vo vysielaní BB FM rádia. Ten prvý ozajstný zápas, ktorý absolvoval v roku 2015, bol však už o niečom úplne inom. Profesionálny vojak a známy zápasník Marek Mazúch je meno, ktoré Banskobystričanom predstavovať netreba.

 

S kým by sa rád stretol vo vzájomnom zápase, ako si spomína na detstvo prežité v okolí Banskej Bystrice a naozaj chcel byť vždy zápasníkom? A ako sa vôbec dala skĺbiť náročná práca profi vojaka a vtedy ešte koníček v podobe zápasenia? Na toto a mnohé iné odpovedal v rozhovore vo vysielaní v Popoludní s BB FM. Záznam si môžete vypočuť v našom archíve.

 

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.