BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - O projektoch participatívneho rozpočtu s Mariánom Markušom

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Dance Weekend | 22:00 - 23:59

O projektoch participatívneho rozpočtu s Mariánom Markušom

Uverejnené december 14, 2021

Autor jedného z projektov priblížil celú myšlienku participatívneho rozpočtu, ale aj konkrétne svoj projekt. Marián Markuš stojí za projektom, ktorý by priniesol viac cyklostojanov na Námestie SNP. Zuzana Sucháň Filipková však priblížila detaily aj ďalších projektov. Za tie môžu, po krátkej lockdownovej prestávke, Banskobystričania ešte pár dní znovu hlasovať.

Celkový rozpočet 40-tisíc eur, si medzi sebou rozdelia najúspešnejšie z osmičky kandidujúcich projektov. Hlasovať môže každý nad 15 rokov, kto má trvalý či prechodný pobyt v Banskej Bystrici, alebo v meste pod Urpínom študuje. Podrobnosti jednotlivých projektov sú dostupné online.

Hlasovať je možné do pondelka, 20. decembra 2021 do 15:00 hod. v priestoroch Informačného centra v Radnici (Námestie SNP 1) a v Klientskom centre Mestského úradu (Československej armády 26).

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.