BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Nové banskobystrické BB FM rádio odštartovalo 28. februára.

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Martin & Ema Ráno s BB FM | 06:00 - 09:30

Nové banskobystrické BB FM rádio odštartovalo 28. februára.

Uverejnené február 26, 2021

V nedeľu 28. februára o 12:55 sa do rozhlasového éteru v Banskej Bystrici prihlásilo nové BB FM rádio. To má ambíciu stať sa súčasťou života obyvateľov banskobystrického regiónu. V plnej štruktúre potom BB FM rádio začne oficiálne vysielať od pondelka, 1. marca. Naše mesto tak dostalo moderné rádio, ktoré bude svojich poslucháčov sprevádzať od rána do večera pestrou hudbou a zaujímavými informáciami z nášho regiónu.

Práve najrýchlejšie informovanie Banskobystričanov o dianí v ich meste je jedným z hlavných motívov pre vznik nášho bystrického rádia. Rádia, ktoré bude žiť s regiónom. Pomáhať rozvíjať mesto, propagovaťa popularizovať jeho organizácie, podujatia, komunity, jednotlivcov. Vďaka úzkej spolupráci s vyše desať rokov fungujúcim regionálnym spravodajským portálom BBonline.sk bude lokálne spravodajstvo jedným z hlavných pilierov vysielania, v ktorom nebude počas celého dňa chýbať stručný a jasný spravodajský servis tvorený lokálnymi, ale aj najvýznamnejšími celoslovenskými udalosťami. Chýbať nebudú dopravné informácie z mesta či lokálne pripravovaná predpoveď počasia. Tie vo vysielaní doplnia moderované publicistické formáty zamerané na približovanie spoločenského, kultúrneho či športového života v meste. Dajú priestor rozšíreným informáciám, či predstavovaniu zaujímavých osobností.

To všetko bude doplnené samozrejme hudbou s premyslenou dramaturgiou tak, aby si rádio dokázalo udržať poslucháčov počas celého dňa. Hudobná skladba bude mať základ v aktuálnej svetovej hudobnej produkcii doplnenej o najlepšie „kúsky“ 80-tych a 90-tych rokov. Aj v bežnom vysielaní však budú môcť poslucháči začuť vybranú tvorbu banskobystrických hudobných zoskupení. Vo večernom čase sa do vysielania pravidelne dostanú aj alternatívne a menej rozšírené hudobné žánre v špeciálnych magazínoch, o prípravu ktorých sa postarajú miestni hudobníci a nadšenci venujúci sa týmto štýlom. „Ako nás naladíte?“ BB FM rádio bude sprevádzať Banskobystričanov počas celého dňa - pri raňajkách, pri ceste do práce i z nej, ako aj pri podvečernom oddychu. Naladíte nás na frekvencii 94,7 MHz, vďaka ktorej môžete počúvať naše rádio v kvalitnom zvuku doma alebo na cestách. Či už autom pôjdete len po meste alebo napríklad za prácou do Zvolena, prípadne na Horehronie. BB FM rádio nemá presiahnuť hranice regiónu, ale zároveň v rámci neho poskytnúť čo najlepšie pokrytie. V dosahu plnohodnotného pokrytia signálom budú aj mestá a obce: Zvolen, Detva, Sliač, Slovenská Ľupča, Badín, Sielnica, Kováčová, Tajov, Selce, Vígľaš, Brusno, Špania Dolina, Staré Hory, či Ľubietová, Čerín, Hrochoť a Donovaly. Vysielanie rádia je od začiatku dostupné aj cez web www.bbfm.sk či prostredníctvom aplikácií BB FM rádio v Google Play a App Store.

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.