BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Navždy, Jedného dňa a Veriť sú názvy prvých troch častí romantickej Bielej série. Onedlho vychádza štvrtá, ktorej sa mnohí nevedia dočkať.

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Martin & Ema Ráno s BB FM | 06:00 - 09:30

Navždy, Jedného dňa a Veriť sú názvy prvých troch častí romantickej Bielej série. Onedlho vychádza štvrtá, ktorej sa mnohí nevedia dočkať.

Uverejnené jún 26, 2022

Spisovateľka Maya Sinay musela vydanie štvrtého pokračovania príbehov na pár rokov odložiť, ale s radosťou a nadšením teraz oznamuje svetu, že sa Zázrak čoskoro dostane na pulty všetkých kníhkupectiev. 

Niektoré príbehy píše sám život, niektoré sú okorenené fantáziou autorky. Jedno však majú spoločné. Čítajú sa s ľahkosťou a sú čitateľom veľmi blízke. Nachádzajú v nich samých seba, dokážu sa stotožniť s postavami, ktoré tieto príbehy prežívajú a aj vďaka tomu, majú knihy Maye Sinay taký veľký úspech. Samotná spisovateľka si prešla neľahkým obdobím, no opäť má silu, ísť ďalej. Žiť, tvoriť a nebáť sa rozprávať o tom, čo jej vstúpilo do života, lebo iba tak môže pomôcť aj ľuďom okolo seba. 

Ak ste si nestihli vypočuť rozhovor Veroniky Samborskej o živote, pádoch, novej nádeji a nových knihách spisovateľky Maye Sinay, nájdete ho v celom znení v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.