BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Nájdu absolventi zaujímavú a dobre platenú prácu aj v Banskej Bystrici? To prezradil Jozef Gašparík

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Dance Weekend | 22:00 - 23:59

Nájdu absolventi zaujímavú a dobre platenú prácu aj v Banskej Bystrici? To prezradil Jozef Gašparík

Uverejnené január 11, 2022

Do Popoludnia s BB FM prijal pozvanie Banskobystričan Jozef Gašparík. Ten ešte ako vysokoškolák založil portál, ktorý dnes pomáha nájsť si prácu nielen nezamestnaným.

Prvotnou myšlienkou toho celého bolo, aby mladí Banskobystričania neodchádzali za lepším životom z mesta a našli si uplatnenie aj vo svojom rodnom meste. Výsledkom bol projekt, cez ktorý si prácu našli už mnohí absolventi a nielen v kreatívnom biznise. Nielen o tomto ale bola reč. Jozef tiež v rozhovore prezradil, aké najčastejšie chyby robia mladí ľudia na pohovoroch, koľko percent absolventov plánuje každý rok zo Slovenska odísť a veľa ďalšieho. 

Viac sa dozviete v rozhovore v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.