BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Matej Tóth v rozhovore prezradil, či mu rodina stíha na prechádzkach
Avatar

On Air

Tereza Šusteková

Matej Tóth v rozhovore prezradil, či mu rodina stíha na prechádzkach

Uverejnené marec 31, 2021

Majster sveta i olympijský víťaz v chôdzi na 50 kilometrov, rodák z Nitry, ale už dlhé roky Banskobystričan Matej Tóth bol hosťom Popoludnia s BB FM.

S Peťom Magurským sa rozprávali o nedávnej úspešnej účasti na Dudinskej päťdesiatke, ktorá bola zrejme pre Mateja Tótha už poslednou, o príprave na blížiace sa olympijské hry, ale aj o tom, či za ním rodina stíha na prechádzkach. Ak ste ich rozhovor nestihli vo vysielaní, vypočuť si ho môžete na našom webe.

BB FM rádio

  • Lokálne a regionálne médiá sú po desaťročia prirodzeným pilierom informovanosti obyvateľov, ale aj rozvoja regiónov, či budovania komunálneho života. Napriek veľkej tradícii regionálnych médií v Banskej Bystrici už celé roky absentuje moderné komerčné lokálne rádio. Zvlášť v dobe, kedy sa adresnosť a cielenie informácií v médiách dostáva do absolútneho popredia tvorby obsahu, je táto absencia na škodu. Navyše, napriek rozvoju moderných online médií sa už dlhšie ukazuje, že tradičné médiá ako televízia či rádio, nestrácajú na svojom význame a postavení v spoločnosti.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk