BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Historická škola prof. Jozefa Mistríka na Španej Doline je jedinečná, o čom vás presvedčí aj riaditeľka školy Katarína Lucinkiewiczová

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Martin & Ema Ráno s BB FM | 06:00 - 09:30

Historická škola prof. Jozefa Mistríka na Španej Doline je jedinečná, o čom vás presvedčí aj riaditeľka školy Katarína Lucinkiewiczová

Uverejnené júl 19, 2022

Na námestí obce Špania Dolina sídli škola, ktorá je jedinečná svojim zameraním aj výučbou. Nachádza sa v krásnom prostredí a Špaňodolinčania sú na ňu právom hrdí. 

Kedy škola vznikla, akú má históriu Špania Dolina, prečo nesie názov školy meno významnej osobnosti a čo môžete zažiť počas letných aktivít, nám nedávno v rozhovore Veroniky Samborskej prezradila riaditeľka školy a garant pre priamu výučbu v škole Katarína Lucinkiewiczová. Pútavé rozprávanie, plány do budúcna a množstvo zaujímavých informácií sa dozviete zo záznamu reportáže, ktorú nájdete v archíve rádia: 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.