BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Čo ponúkneme v BB FM rádiu počas sviatkov?

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Dance Weekend | 22:00 - 23:59

Čo ponúkneme v BB FM rádiu počas sviatkov?

Uverejnené december 23, 2021

Záver roka prináša v našom vysielaní viacero netradičných špeciálnych vysielaní. Veríme, že si ich užijete spolu s nami!

Štvrtok 23.12.

po 20:30
BB CHART - Vianočný špeciál
Vypočujte si výber špeciálnych vianočných skladieb banskobystrických hudobníkov, ale aj výber zaujímavých slovenských vianočných piesní podľa Rada Oravkina.

Piatok 24.12.

po 7:00
Vianočné Ráno s BB FM
Výnimočne od siedmej ráno až do jedenástej dopoludnia s Radom, Karolínou, vianočnou náladou a aj vašimi odpoveďami z ulíc na viacero zvedavých otázok našej Terezy v súvislosti s Vianocami.

po 14:00
Školáci - Vianočný špeciál
V špeciálnom vydaní relácie Školáci s Deanou Detkovou sa pozrieme na vianočné zvyky v iných krajinách. Reč bude o slávení Vianoc v Anglicku, Írsku či Taliansku.

po 14:30
Vianočné Popoludnie s BB FM
Filip Roháček a tie najväčšie vianočné hity, ale aj vianočné želania od banskobystrických športovcov a tiež moderátorov a redaktorov BB FM rádia až kým neprestriete na stôl... A pozor, v tradičnom čase po 16-tej otvoríme aj posledné okienko nášho adventného kalendára vo vianočnej súťaži s e-shopmi Discountland.sk a Soline.store.

Sobota 25.12.

po 10:00
Aj toto je Bystrica
V čase Vianoc zvlášť myslíme na tých, ktorí potrebujú pomoc iných, ktorým osud nedoprial usadnúť k šedrovečernému stolu v kruhu svojej rodiny. Špeciálne vianočné vydanie relácie Aj toto je Bystrica sa bude venovať Domu pre núdznych na Tajovského ulici. Zuzana Sucháň Filipková sa bude rozprávať s Radoslavom Bujdošom z Diéceznej charity Banská Bystrica.

Sviatočnú atmosféru navyše od mikrofónu počas dňa spríjemnia Karolína Piliarová a neskôr opäť aj Zuzana Sucháň Filipková.

Nedeľa 26.12.

po 10:00
Hity z pásky - Vianočný špeciál
Hitparáda slovenských a českých hitov posledných desaťročí minulého storočia má zimnú prestávku v hlasovaní. Lenže slovenská a česká hudobná tvorba priniesla v minulosti veľké vianočné hity, na ktoré doteraz radi spomíname. Pripomeňme si ich spolu so Štefanom Ištokom v špeciálnom nesúťažnom vydaní Hitov z pásky.

Sviatočnú atmosféru navyše od mikrofónu počas dňa spríjemnia Silvester Roštár a následne Robo Sipos.

Piatok 31.12.

po 6:00
Silvestrovské Ráno s BB FM
Silvester so Silvestrom a Emou a prešľapmi ich kolegov, ale aj ich samých, ktoré sa za ostatný rok nakopili...

po 15:00
Hity roka na BB FM
Hudobný riaditeľ  BB FM rádia Filip Roháček sa spolu s vami pozrie na tie najväčšie zahraničné i domáce hity, ktoré vznikli v roku 2021 a nechýbajú v našom playliste. A ktorú skladbu sme hrali počas roka najviac? Aj to sa dozviete v trojhodinovom koncoročnom špeciáli.

po 22:00
Silvestrovská Diskoguľa 90'
Najväčšie tanečné hity deväťdesiatych rokov so Štefanom Ištokom v špeciálnom dvojhodinovom vydaní relácie Diskoguľa 90' až do silvestrovskej polnoci.

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.