BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Ako sa dá skĺbiť povolanie lekára a hudobníka? Prezradil umelec Robert Fapšo v BB FM rádiu

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Karolína Piliarová Popoludnie s BB FM | 14:30 - 18:00

Ako sa dá skĺbiť povolanie lekára a hudobníka? Prezradil umelec Robert Fapšo v BB FM rádiu

Uverejnené máj 11, 2022

Banskobystrická hudobná scéna je žánrovo pestrejšia než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Talentovaní hudobníci skúšajú tvoriť aj v takých vodách, ktoré nemusia byť každému po chuti. Pre Roberta Fapša to ale neplatí.

Ako sám prezradil, tvoriť hudbu ho baví aj napriek tomu, že ho živí celkom iné povolanie. Okrem toho, že je hudobníkom, je totiž tiež doktorom. Robert Fapšo najskôr pesničky tvoril a skladal sám. Neskôr si ale uvedomil, že má veľa nápadov na také pesničky, ktoré by lepšie zneli s kapelou a ďalšími hudobníkmi. A tak nejak vznikol Robert Fapšo Quartet.

Práve pod týmto názvom vyšiel Robertovi nedávno debutový album, ktorý prišiel predstaviť aj poslucháčom BB FM rádia. Nielen o tom ale prezradil viac. Zaujíma vás, ako sa dá skĺbiť povolanie lekára a tvorivé ambície hudobníka?

Záznam rozhovoru si môžete vypočuť v našom archíve.

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.