BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Päť minút v Eurách (Broker Consulting)

Päť minút v Eurách - relácia o financiách a realitách s Broker Consulting

Počúvajte každý pondelok a stredu (o 9:30 v premiére a o 13:30 v repríze) reláciu s odborníkmi, ktorí ponúkajú komplexný prístup - teda všetky dôležité informácie o finančných produktoch a predaji realít - na jednom mieste. Martin Lipták so svojimi kolegami niekoľkoročnou činnosťou dokázali, že vedia pre klientov priniesť tie najlepšie riešenia a teraz ponúkajú svoje hodnotné skúsenosti a znalosti vám, poslucháčom BB FM rádia. V rámci služieb ponúkajú profesionálny prístup a maximálnu ústretovosť voči vám, vašim možnostiam a potrebám.

Sme finanční a realitní konzultanti. Pomáhame ľuďom s istotou zvládať osobné ciele a veľké životné rozhodnutia. Inšpirujeme svojich klientov a spolupracovníkov k rastu a finančnej nezávislosti.

Vyššie uvedené firemné poslanie asi najlepšie charakterizuje to, čím je Broker Consulting. Je spoločnosťou, ktorá svojich klientov bezpečne sprevádza zložitým svetom osobných financií a poskytuje pomoc aj pri tak dôležitých procesoch, akými je nákup či predaj nehnuteľnosti.

 

Ak Vám ušla ktorákoľvek z doteraz odvysielaných častí, vypočuť si ich môžete práve na tejto podstránke.

V prípade, že Vás zaujíma problém, prípadne situácia, ktorej sme sa vo vysielaní nevenovali, neváhajte pánov osloviť na nasledovných kontaktoch:


Martin Lipták
 - regionálny riaditeľ Broker Consulting v Banskej Bystrici, tel.: +421 918 813 973, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.