BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Peter Magurský
Avatar

On Air

Tereza Šusteková

Peter Magurský Popoludnie s BB FM

Peťo je rozhlasový moderátor, hokejový komentátor, vyštudovaný herec, bývalý hokejista, niekdajší bystrický maskot Baran a hlavne celoživotne srdcom Banskobystričan.

Mikrofón je nielen jeho pracovný nástroj, ale aj neodmysliteľný priateľ, ktorý Peťa sprevádza celým jeho profesijným životom. Zoznámil sa s ním už na strednej škole, no až pri komentovaní hokejových zápasov pochopili, že sú pre seba stvorení. Mikrofón bol pri tom, keď Peťo tvoril reportáže pre videokanál Bystrica SiTy, keď moderoval podujatia a mali už spolu tú česť aj v dabingu. Aktuálne sa stretávajú takmer denne, keďže Peťo pôsobí už druhý rok ako moderátor v Slovenskom rozhlase. Keďže mikrofón už Peťa dobre pozná, tak vie, že ho poteší, keď dostane priestor jeho rozhlasová tvorivosťa zároveň jeho športové komentátorské tempo, a tak doviedol tento hlas aj do rádia BB FM. Peťo okrem metalu počúva všetko – od rapu cez pop a oldiesky až po ľudovky, hlavne nech to má energiu, ktorú bude rád odovzdávať Vám, našim poslucháčom !

BB FM rádio

  • Lokálne a regionálne médiá sú po desaťročia prirodzeným pilierom informovanosti obyvateľov, ale aj rozvoja regiónov, či budovania komunálneho života. Napriek veľkej tradícii regionálnych médií v Banskej Bystrici už celé roky absentuje moderné komerčné lokálne rádio. Zvlášť v dobe, kedy sa adresnosť a cielenie informácií v médiách dostáva do absolútneho popredia tvorby obsahu, je táto absencia na škodu. Navyše, napriek rozvoju moderných online médií sa už dlhšie ukazuje, že tradičné médiá ako televízia či rádio, nestrácajú na svojom význame a postavení v spoločnosti.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk